Zoznam účastníkov: Akadémia Trojstenu 2022

Nahlásené školy

Názov školy Mesto Počet žiakov Učiteľ
Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 21 Janka Pekarova
Gym. J. Bottu Trnava Trnava 25 Jarmila Bachoríková
Evanjelické lýceum Bratislava Bratislava 27 Drahomíra Oktavcová

Nahlásení jednotlivci

Meno Škola Mesto Ročník
Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 1
Oliver Adam Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 2
Alfred B Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Stanislav Barčák Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 3
Martin Bekeč Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Nina Bendulová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Stanislav Bezak Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Timotej Bezák Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Šimon Borovský Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 2
Patrik Bukovský Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Martin Bánský Gym. Františka Švantnera Nová Baňa Nová Baňa 4
Michaela Capíková Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Peter Czimmermann Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 3
Šimon Devera Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 3
Filip Jay Doba Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Alica Dományová Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 3
Adam Daniel Donoval Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 0
Daniel Dostál Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Alex Duchoň Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
Samuel Dulik Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 0
Matúš Fülöp Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 0
Michal Galád Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 2
Gabriel Gazda Gymnázium Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 2
Martina Gaňová Bilingválne gym. Sučany Sučany 4
Katarína Gersová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Viera Glevitzká Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 4
Štefánia Glevitzká Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Emanuel Granský Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Michal Haverlík Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 0
Matúš Hladký Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Jozef Jalovecký Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Šimon Jelínek Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 3
Lívia Jánošíková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Hana Kalabova Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Roman Kerner Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 1
Alzbeta Klimentova Gym. Poštová Košice Košice 3
Krištof Kmeť Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
Zdenko Kolečko Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 2
Uršuľa Mária Kossaczká Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 3
Gabriela Kotúčová Gym. P. de Coubertina Piešťany Piešťany 2
Marián Kovaľ Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 0
Ivana Kováčová Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 0
Martin Kubíni Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 1
Dávid Kucbel Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 1
Daniel Medveczky Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 4
Martin Micuch Gym. Šrobárova Košice Košice 3
Samuel Miklos Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Matej Novota Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Anna Oleárová Gym. Vazovova BA Bratislava 1 0
Samuel Papiernik Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Filip Pavlac Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Jaroslav Paška Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava zmaturovaný
Lucia Petrovičová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 0
Martin Pistovčák Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 0
Lubomir Polonec Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Miroslav Pásztor Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Tomáš Rohožník Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 2
Klaudia Rybárová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Laura Schnitzer Gym. Bilíkova 24 Bratislava 2
Peter Siebert Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Viktor Siman Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 1
Sam Sklenár Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 3
Michal Staník Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín Trenčín zmaturovaný
Jakub Tavačiak Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 1
Michal Tomaga Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Matúš Demeter Tvrdoň Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Jana Uhrinová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Ella Valentová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
Samuel Vargovčík Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Soňa Vasiľová Gym. Kukučínova Poprad Poprad 2
Michaela Vicáňová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Matej Vinc Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 1
Teo Visnovsky Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 0
Marko Vríčan Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 3
Nina Vážna Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 0
Adam Zich Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Matej Zigo Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
marek hromada Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 0
Emilia Čabráková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Tomáš Šavol Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 0
Martin Šindelář Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 3
Oliver Šoltys Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Jakub Šošovička Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
Filip Švantner Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 3

Štatistiky

  • Počet účastníkov: 156
  • Rozloženie na ročníky
    • 0: 13
    • 1: 20
    • 2: 33
    • 3: 53
    • 4: 27
  • Počet obedov: 38

Ak niekomu vŕta v hlave, prečo sa čísla nezhodujú s tabuľkami, je to preto, že do celkového počtu účastníkov počítame aj učiteľov a do štatistík nepočítame tých jednotlivcov, ktorých školy už majú spravené hromadné registrácie.