Zoznam účastníkov: Akadémia Trojstenu 2019

Nahlásené školy

Názov školy Mesto Počet žiakov Učiteľ
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 40 Jarka Bachorikova
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 0 David Kux
Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 10 Jana Pekárová
SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 36 Vladimir Ondrejka
Gym. Einsteinova BA Bratislava 5 8 Susanna Kalantaryans

Nahlásení jednotlivci

Meno Škola Mesto Ročník
Peter Banáš Bilingválne gym. Sučany Sučany 1
Michal Bednár Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Stanislav Bezak Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Miroslav Cibula Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Emanuel Cisár Gym. P. de Coubertina Piešťany Piešťany 2
Alica Dományová Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 0
Lukáš Gáborik Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 3
Richard Henček Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 0
Jakub Hluško Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Dávid Holík Gym. P. de Coubertina Piešťany Piešťany 2
Daniel Ivány Gym. Einsteinova BA Bratislava 5 4
Adrianka Janáčková Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Barbora Javorová Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 3
Daniel Kaiser Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Uršuľa Mária Kossaczká Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 0
Lucia Krajčoviechová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Samuel Longauer Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Daniel Lorincz Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 3
Daniel Medveczky Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 0
Jozef Mičáň Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 2
Filip Miško Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 3
Filip Molnár Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 3
Mário Murín Gym. P. de Coubertina Piešťany Piešťany 2
Matej Novota Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Lukas Obermajer Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Alexander Pechanec Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 3
Adam Benjamin Plšek Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 1
Matej Repa Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 1
Jakub Skaloš Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Paulína Smolárová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava zmaturovaný
Samuel Stanek Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 2
Matej Urban Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 3
Michal Urban Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 1
Žofia Zavarská Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 1
michal cibulka Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 0
Filip prutkay Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 0
Filip Čajági Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Lívia Čerešňová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Richard Ďurači Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 0
Martin Šindelář Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 0
Tereza Škublová Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 3
Tomáš Šuster Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 0

Štatistiky

  • Počet účastníkov: 134
  • Rozloženie na ročníky
    • 0: 9
    • 1: 18
    • 2: 32
    • 3: 46
    • 4: 23
  • Počet obedov: 22

Ak niekomu vŕta v hlave, prečo sa čísla nezhodujú s tabuľkami, je to preto, že do celkového počtu účastníkov počítame aj učiteľov a do štatistík nepočítame tých jednotlivcov, ktorých školy už majú spravené hromadné registrácie.