Zoznam účastníkov: Akadémia Trojstenu 2018

Nahlásené školy

Názov školy Mesto Počet žiakov Učiteľ
Evanjelické lýceum Bratislava Bratislava 32 Drahomíra Oktavcová
Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 21 Jana Pekárová
Gym. J. Bottu Trnava Trnava 30 Zdenka Študencová
Gym. Lichnerova Senec Senec 15 Martina Kobolková
Gym. Tilgnerova BA Bratislava - Karlova Ves 19 Ingrid Čunderlíková
SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 27 Miroslava Jenisová

Nahlásení jednotlivci

Meno Škola Mesto Ročník
Terézia Ančicová Gym. Pezinok Pezinok 3
Viktor Balan Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 1
Alexandra Barančíková Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 0
Filip Bartek Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Nina Benková Gym. P. de Coubertina Piešťany Piešťany 4
Miroslav Cibula Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Matej Deraj Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
David Dokoupil Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 3
Lukáš Drozdík Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 1
Patrik Drozdík Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Dominik Fronc SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 4
Adam Fulop Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 0
Viera Glevitzká Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 0
Štefánia Glevitzká Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 4
Pavel Glvač Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 1
Lukáš Gáborik Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 2
Roman Hajdučík Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Jakub Hluško Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Michal Horanský Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Simon Hudec Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Veronika Ihringová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Timea Jakubócyová Bilingválne gym. Sučany Sučany 2
Adrianka Janackova Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
David Janto Gym. Pezinok Pezinok 3
Martin Kalab Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Jakub Kmeť Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Peter Kochelka Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 1
Lukáš Kostrian Gym. Pezinok Pezinok 3
Jakub Kovac Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 0
Lucia Krajčoviechová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Anežka Králová Gym. Š. Moyzesa B. Bystrica Banská Bystrica 2
Jakub Kunda Gym. Š. Moyzesa B. Bystrica Banská Bystrica 2
Ján Kunda Gym. Š. Moyzesa B. Bystrica Banská Bystrica 3
Lucia Kvasničková Gym. Hronská BA Bratislava 2 0
Damián Lipták Gym. Š. Moyzesa B. Bystrica Banská Bystrica 2
Studenic Maros Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Mária Matejová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Filip Molnár Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Viktória Nguyenová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 1
Matej Novosad Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Lukas O. Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Daniel Oravec Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 4
Maco Petrik Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Ema Podhorná Gym. Hronská BA Bratislava 2 2
Radovan Púček Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Jakub Rapčan Gym. Pezinok Pezinok 3
Simona Račková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Matej Sedlar Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Matej Sedlar Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Jakub Skaloš Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Paulína Smolárová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava zmaturovaný
Matej Sova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 1
Daniel Teplan Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 1
Alexander Terkovic Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Erik Tóth Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 0
Lucia Tóthová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Vanesa Virsikova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 1
Roland Vizner Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 0
Simona simi Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 1
Kristián Čabala Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Lívia Čerešňová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Tomáš Šimek Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Matej Šinkovic Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Tereza Škublová Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 2
Adam Šánta Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Gabriel Ščurka Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2

Štatistiky

  • Počet účastníkov: 215
  • Rozloženie na ročníky
    • 0: 7
    • 1: 43
    • 2: 51
    • 3: 84
    • 4: 23
  • Počet obedov: 47

Ak niekomu vŕta v hlave, prečo sa čísla nezhodujú s tabuľkami, je to preto, že do celkového počtu účastníkov počítame aj učiteľov a do štatistík nepočítame tých jednotlivcov, ktorých školy už majú spravené hromadné registrácie.