Zoznam účastníkov: Akadémia Trojstenu 2017

Nahlásené školy

Názov školy Mesto Počet žiakov Učiteľ
Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 25 Anino Belan
Gym. J. Bottu Trnava Trnava 37 Jarmila Bachoríková
Gym. Bilíkova 24 Bratislava 31 Elena Kubáčková
Gym. Bilíkova 24 Bratislava 15 Katarína Lazarčíková
Evanjelické lýceum Bratislava Bratislava 20 Adriana Penkalová
Gym. Pezinok Pezinok 17 Mária Obselková
Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 22 Jana Pekárová
Gym. Metodova BA Bratislava 2 14 Erika Ockova
Gymnázium Svätého Františka z Assisi Levoča Levoča 11 Jana Salajová
Spojená škola sv. Františka z Assisi Karloveská Bratislava 6 Soňa Čižnárová
Gym. Horvátha BA Bratislava 2 15 Jana Novotná
Gym. Gercenova BA Bratislava 5 12 Renata Tothova
Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 7 Ľubomíra Šimurková

Nahlásení jednotlivci

Meno Škola Mesto Ročník
Nadiya Balanchuk Bilingválne gym. Sučany Sučany 1
Matej Balažovič Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Barbora Barančíková Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Michal Bednár Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Ondrej Belan Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 2
Patrik Beliansky Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Nina Benková Gym. P. de Coubertina Piešťany Piešťany 3
Adrian Beňo Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Jakub Bohuš Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 2
Adam Bojkovsky Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Svetlana Botlová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 3
Dagmar Bošková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Laura Bradová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 3
Diana Burianová Bilingválne gym. Sučany Sučany 4
Viktória Bánovská Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Lukáš Celec Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Matúš Chovan Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Miroslav Cibula Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Martina Ciklaminiova Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Ján Cúth Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 2
Karin Demková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Dušan Dobrík Bilingválne gymnázium C.S.Lewisa Bratislava 5 2
Sebastián Dohnány Gym. Vazovova BA Bratislava 1 4
David Dokoupil Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Samuel Dostál Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Patrik Drozdík Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Jonáš Dujava SPŠE Prešov Prešov 3
Enkh-Undral EnkhBayar Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Boris Fabula Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Sebastian Fister Gym. Matky Alexie Bratislava 1 3
Natália Gibasová Gym. Trstená Trstená 3
Štefánia Glevitzká Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 3
Bohdan Gliševič Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Richard Hamerlík Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Zuzka Harantová Gym. A. Merici Trnava Trnava 3
Jakub Hluško Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 3
Barbora Horehájová Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 2
Samo Hrbáček Gym. Einsteinova BA Bratislava 5 4
Marianna Hronská Bilingválne gym. Sučany Sučany 1
Simon Hudec Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Tomáš Hulla Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 1
Helena Hyclakova Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Peter Ivan Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Jana Ivancinova Gym. Ul. L. Sáru BA Bratislava 4 3
Timea Jakubócyová Bilingválne gym. Sučany Sučany 1
Radovan Jakubčík Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Anna Jambrichová Bilingválne gym. Sučany Sučany 1
Eliška Jankovičová Gym. A. Merici Trnava Trnava 3
Adrianka Janáčková Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Roberta Juriková Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 3
Lívia Jánošíková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 3
Adriana Kevešová Gym. Hubeného BA Bratislava 3 4
Jakub Kliment Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 1
Filip Kmeťo SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 1
Barbora Koprdova SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 1
Kristína Korecová Gym. Hlohovec Hlohovec 4
Daniela Kováčiková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
Lucia Krajčoviechová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Daniel Kristl Gym. Haličská Lučenec Lučenec 2
Lucia Krupčiaková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Ján Kršiak Gym. Haličská Lučenec Lučenec 2
Michaela Leinwatherová Gym. Vazovova BA Bratislava 1 4
Nina Letenayová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Alexandra Lučanská Gym. A. Merici Trnava Trnava 3
Andrea Majchráková Bilingválne gym. Sučany Sučany 4
Filip Masár Gym. Piaristická Nitra Nitra 4
Alexander Matuška Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
Dalibor Matúška Gym. Trstená Trstená 3
Dominik Melicher Gym. Sereď Sereď 3
Patrik Mihalcsak Gym. L. Novomeského Senica Senica 4
Samuel Mičo Gymnázium Levice Levice 4
Zofia Molnarova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
Filip Molnár Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Stanislav Mosný Gym. Myjava Myjava 4
Jakub Nagy Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava -2
Michal Nguyen Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 3
Matej Novota Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 4
Lukas Obermajer Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Peter Onduš Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Daniel Oravec Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 3
Katarína Osvaldová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Marcel Palaj Gym. Ľ. Štúra Zvolen Zvolen 3
Katarína Pitoňáková Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 4
Adam Benjamin Plšek Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza -1
Jasmína Portašiková Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 3
Marián Poturnay Gym. P. de Coubertina Piešťany Piešťany 3
Jakub Pravda Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Viliam Páleník SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 1
Viktória Ralbovská Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Dominik Repkovský Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 2
Veronika Rečková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Viktor Roth Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Matúš Rudinský Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Eduard Ruisl Gym. A. Merici Trnava Trnava 3
Sabína Samporová Gym. A. Merici Trnava Trnava 3
Jakub Simicak Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Tibor Sloboda Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Paulína Smolárová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Maťo Starovič Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
František Viktor Stavěla Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Adam Straka Gym. Sereď Sereď 3
Terezia Strisovska Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Maros Studenic Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Sebastian Sukennik Gym. Piaristická Nitra Nitra 4
Vladimir Vachalek Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Juraj Valášek Gym. A. Merici Trnava Trnava 3
Stela Vanková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Jozef Vargan Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Juraj Vasek Gym. Malá Hora Martin Martin 4
Matouš Vaňo Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava 2
Sebastian Virsik Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Tomas Vrabec Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
Ema Zelenakova SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 1
Juraj Zelman Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Michal Zemko Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
petra matyskova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava zmaturovaný
rebecca turányiová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
zuzana vrab Gym. Haličská Lučenec Lučenec 3
samuel zeman Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Kristián Čabala Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Jakub Čatloš Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Jakub Čederle Gym. L. Novomeského Senica Senica 4
Patrik Čelko Gym. Sereď Sereď 3
Lívia Čerešňová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Zuzana Černá Gym. Trstená Trstená 3
Tomáš Červenka Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Filip Čižmár Gym. L. Novomeského Senica Senica 4
Jozef Číž Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Erik Řehulka Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Tomáš Šimek Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Samuel Škoda Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Šimon Škápik Gym. L. Novomeského Senica Senica 4
Soňa Števaňáková Gym. Trstená Trstená 3
Martin Števko Gym. Alejová Košice Košice 3
Adam Šánta Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Gabriel Ščurka Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Michaela Ždímalová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3

Štatistiky

  • Počet účastníkov: 356
  • Rozloženie na ročníky
    • 1: 32
    • 2: 99
    • 3: 116
    • 4: 94
  • Počet obedov: 110

Ak niekomu vŕta v hlave, prečo sa čísla nezhodujú s tabuľkami, je to preto, že do celkového počtu účastníkov počítame aj učiteľov a do štatistík nepočítame tých jednotlivcov, ktorých školy už majú spravené hromadné registrácie.