Zoznam účastníkov: Akadémia Trojstenu 2018

Nahlásené školy

Názov školy Mesto Počet žiakov Učiteľ
Evanjelické lýceum Bratislava Bratislava 32 Drahomíra Oktavcová
Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 21 Jana Pekárová
Gym. J. Bottu Trnava Trnava 30 Zdenka Študencová
Gym. Lichnerova Senec Senec 15 Martina Kobolková
Gym. Tilgnerova BA Bratislava - Karlova Ves 19 Ingrid Čunderlíková
SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 27 Miroslava Jenisová

Nahlásení jednotlivci

Meno Škola Mesto Ročník
Terézia Ančicová Gym. Pezinok Pezinok 3
Viktor Balan Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 1
Alexandra Barančíková Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 0
Filip Bartek Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Nina Benková Gym. P. de Coubertina Piešťany Piešťany 4
Miroslav Cibula Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Kristián Čabala Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Lívia Čerešňová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Matej Deraj Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
David Dokoupil Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Lukáš Drozdík Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Patrik Drozdík Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Dominik Fronc SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 4
Adam Fulop Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 0
Lukáš Gáborik Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 2
Štefánia Glevitzká Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 4
Viera Glevitzká Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 0
Pavel Glvač Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Roman Hajdučík Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Jakub Hluško Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Michal Horanský Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Simon Hudec Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Veronika Ihringová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Timea Jakubócyová Bilingválne gym. Sučany Sučany 2
Adrianka Janackova Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
David Janto Gym. Pezinok Pezinok 3
Martin Kalab Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Jakub Kmeť Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Peter Kochelka Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 1
Lukáš Kostrian Gym. Pezinok Pezinok 3
Jakub Kovac Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 0
Lucia Krajčoviechová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Anežka Králová Gym. Š. Moyzesa B. Bystrica Banská Bystrica 2
Jakub Kunda Gym. Š. Moyzesa B. Bystrica Banská Bystrica 2
Ján Kunda Gym. Š. Moyzesa B. Bystrica Banská Bystrica 3
Lucia Kvasničková Gym. Hronská BA Bratislava 2 0
Damián Lipták Gym. Š. Moyzesa B. Bystrica Banská Bystrica 2
Studenic Maros Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Mária Matejová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Filip Molnár Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Viktória Nguyenová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Matej Novosad Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Lukas O. Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Daniel Oravec Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 4
Maco Petrik Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Ema Podhorná Gym. Hronská BA Bratislava 2 2
Radovan Púček Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Simona Račková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Jakub Rapčan Gym. Pezinok Pezinok 3
Matej Sedlar Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Matej Sedlar Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Simona simi Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Jakub Skaloš Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Paulína Smolárová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava zmaturovaný
Matej Sova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Adam Šánta Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Gabriel Ščurka Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Tomáš Šimek Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Matej Šinkovic Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Tereza Škublová Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 2
Daniel Teplan Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Alexander Terkovic Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Erik Tóth Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 0
Lucia Tóthová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Vanesa Virsikova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Roland Vizner Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 0

Štatistiky

  • Počet účastníkov: 215
  • Rozloženie na ročníky
    • 0: 7
    • 1: 43
    • 2: 51
    • 3: 84
    • 4: 23
  • Počet obedov: 47

Ak niekomu vŕta v hlave, prečo sa čísla nezhodujú s tabuľkami, je to preto, že do celkového počtu účastníkov počítame aj učiteľov a do štatistík nepočítame tých jednotlivcov, ktorých školy už majú spravené hromadné registrácie.