Zoznam účastníkov: Akadémia Trojstenu 2017

Nahlásené školy

Názov školy Mesto Počet žiakov Učiteľ
Gym. Pezinok Pezinok 17 Mária Obselková
Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 25 Anino Belan
Gym. J. Bottu Trnava Trnava 37 Jarmila Bachoríková
Gym. Bilíkova 24 Bratislava 31 Elena Kubáčková
Gym. Bilíkova 24 Bratislava 15 Katarína Lazarčíková
Evanjelické lýceum Bratislava Bratislava 20 Adriana Penkalová
Gym. Metodova BA Bratislava 2 14 Erika Ockova
Gymnázium Svätého Františka z Assisi Levoča Levoča 11 Jana Salajová
Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 22 Jana Pekárová
Spojená škola sv. Františka z Assisi Karloveská Bratislava 6 Soňa Čižnárová
Gym. Horvátha BA Bratislava 2 15 Jana Novotná
Gym. Gercenova BA Bratislava 5 12 Renata Tothova
Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 7 Ľubomíra Šimurková

Nahlásení jednotlivci

Meno Škola Mesto Ročník
Nadiya Balanchuk Bilingválne gym. Sučany Sučany 1
Matej Balažovič Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Viktória Mária Bánovská Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Barbora Barančíková Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Michal Bednár Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Ondrej Belan Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 2
Patrik Beliansky Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Nina Benková Gym. P. de Coubertina Piešťany Piešťany 3
Adrian Beňo Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Jakub Bohuš Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 2
Adam Bojkovsky Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Dagmar Bošková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Svetlana Botlová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Laura Bradová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Diana Burianová Bilingválne gym. Sučany Sučany 4
Lukáš Celec Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Miroslav Cibula Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Martina Ciklaminiova Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Ján Cúth Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 2
Kristián Čabala Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Jakub Čatloš Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Jakub Čederle Gym. L. Novomeského Senica Senica 4
Patrik Čelko Gym. Sereď Sereď 3
Lívia Čerešňová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Zuzana Černá Gym. Trstená Trstená 3
Tomáš Červenka Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Jozef Číž Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Filip Čižmár Gym. L. Novomeského Senica Senica 4
Karin Demková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Dušan Dobrík Bilingválne gymnázium C.S.Lewisa Bratislava 5 2
Sebastián Dohnány Gym. Vazovova BA Bratislava 1 4
David Dokoupil Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Samuel Dostál Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Patrik Drozdík Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Jonáš Dujava SPŠE Prešov Prešov 3
Enkh-Undral EnkhBayar Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Boris Fabula Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Sebastian Fister Gym. Matky Alexie Bratislava 1 3
Natália Gibasová Gym. Trstená Trstená 3
Štefánia Glevitzká Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 3
Bohdan Gliševič Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Richard Hamerlík Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Zuzka Harantová Gym. A. Merici Trnava Trnava 3
Jakub Hluško Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Barbora Horehájová Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 2
Samo Hrbáček Gym. Einsteinova BA Bratislava 5 4
Marianna Hronská Bilingválne gym. Sučany Sučany 1
Simon Hudec Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Tomáš Hulla Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 1
Helena Hyclakova Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Matúš Chovan Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Peter Ivan Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Jana Ivancinova Gym. Ul. L. Sáru BA Bratislava 4 3
Radovan Jakubčík Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Timea Jakubócyová Bilingválne gym. Sučany Sučany 1
Anna Jambrichová Bilingválne gym. Sučany Sučany 1
Adrianka Janackova Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Eliška Jankovičová Gym. A. Merici Trnava Trnava 3
Lívia Jánošíková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Roberta Juriková Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 3
Adriana Kevešová Gym. Hubeného BA Bratislava 3 4
Jakub Kliment Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 1
Filip Kmeťo SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 1
Barbora Koprdova SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 1
Kristína Korecová Gym. Hlohovec Hlohovec 4
Daniela Kováčiková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 4
Lucia Krajčoviechová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Daniel Kristl Gym. Haličská Lučenec Lučenec 2
Ján Kršiak Gym. Haličská Lučenec Lučenec 2
Lucia Krupčiaková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Michaela Leinwatherová Gym. Vazovova BA Bratislava 1 4
Nina Letenayová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Alexandra Lučanská Gym. A. Merici Trnava Trnava 3
Andrea Majchráková Bilingválne gym. Sučany Sučany 4
Filip Masár Gym. Piaristická Nitra Nitra 4
Alexander Matuška Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 4
Dalibor Matúška Gym. Trstená Trstená 3
petra matyskova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky zmaturovaný
Dominik Melicher Gym. Sereď Sereď 3
Samuel Mičo Gymnázium Levice Levice 4
Patrik Mihalcsak Gym. L. Novomeského Senica Senica 4
Filip Molnár Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Zofia Molnarova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 4
Stanislav Mosný Gym. Myjava Myjava 4
Jakub Nagy Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava -2
Michal Nguyen Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Matej Novota Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 4
Lukas O. Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Peter Onduš Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Daniel Oravec Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 3
Katarína Osvaldová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Marcel Palaj Gym. Ľ. Štúra Zvolen Zvolen 3
Viliam Páleník SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 1
Katarína Pitoňáková Gym. Tajovského B. Bystrica Banská Bystrica 4
Adam Benjamin Plšek Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza -1
Jasmína Portašiková Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 3
Marián Poturnay Gym. P. de Coubertina Piešťany Piešťany 3
Jakub Pravda Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Viktória Ralbovská Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Veronika Rečková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Dominik Repkovský Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 2
Viktor Roth Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Matúš Rudinský Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Eduard Ruisl Gym. A. Merici Trnava Trnava 3
Erik Řehulka Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Sabína Samporová Gym. A. Merici Trnava Trnava 3
Jakub Simicak Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Tibor Sloboda Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Paulína Smolárová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Maťo Starovič Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
František Viktor Stavěla Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Adam Straka Gym. Sereď Sereď 3
Terezia Strisovska Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Maros Studenic Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Sebastian Sukennik Gym. Piaristická Nitra Nitra 4
Adam Šánta Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Gabriel Ščurka Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Tomáš Šimek Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Šimon Škápik Gym. L. Novomeského Senica Senica 4
Samuel Škoda Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Soňa Števaňáková Gym. Trstená Trstená 3
Martin Števko Gym. Alejová Košice Košice 3
rebecca turányiová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Vladimir Vachalek Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Juraj Valášek Gym. A. Merici Trnava Trnava 3
Stela Vanková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Matouš Vaňo Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Jozef Vargan Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Juraj Vasek Gym. Malá Hora Martin Martin 4
Sebastian Virsik Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
zuzana vrab Gym. Haličská Lučenec Lučenec 3
Tomas Vrabec Fakulta matematiky, fyziky a informatiky zmaturovaný
Ema Zelenakova SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 1
Juraj Zelman Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
samuel zeman Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Michal Zemko Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Michaela Ždímalová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3

Štatistiky

  • Počet účastníkov: 356
  • Rozloženie na ročníky
    • 1: 32
    • 2: 99
    • 3: 116
    • 4: 94
  • Počet obedov: 110

Ak niekomu vŕta v hlave, prečo sa čísla nezhodujú s tabuľkami, je to preto, že do celkového počtu účastníkov počítame aj učiteľov a do štatistík nepočítame tých jednotlivcov, ktorých školy už majú spravené hromadné registrácie.