Zoznam účastníkov: Akadémia Trojstenu 2016

Nahlásené školy

Názov školy Mesto Počet žiakov Učiteľ
Evanjelické lýceum Bratislava Bratislava 15 Dada Oktavcová
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 5 Mária Obselková
Bilingválne gymnázium C.S.Lewisa Bratislava 5 10 Rasto Halamicek
Gymnázium Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 21 Andrea Kvorková
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 13 Renáta Tóthová
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 8 Frantisek Bezak
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 6 David Lomen

Nahlásení jednotlivci

Meno Škola Mesto Ročník
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 4
Ondrej Adam Gym. Bilíkova 24 Bratislava 1
Andrea Andrésová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Laura Anettova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Viktória Mária Bánovská Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Barbora Barančíková Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Viktor Barczi Gym. maď. Galanta Galanta 3
Simona Bednáriková Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Roman Beko Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Nina Benková Gym. P. de Coubertina Piešťany Piešťany 2
Adrian Beňo Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Roman Beňo Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Tatiana Binčíková Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Markus Blahuta Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Laura Blažeková Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Ladislav Bognár Gym. maď. Galanta Galanta 3
Marco Bori Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Svetlana Botlová Gym. Krupina Krupina 2
Martin Bucko Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Lukáš Celec Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Hana Cesnaková Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 1
Barbora Cesneková Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 2
Miroslav Cibula Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 0
Noémi Czinege Gym. maď. Galanta Galanta 3
Jakub Čatloš Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Jana Černíková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Viktor Čillík GLN Tomášikova BA Bratislava 2 3
Huong Giang Doan Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Veronika Dorotovičová Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Patrik Drozdík Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Dávid Dugas Gym. Bilíkova 24 Bratislava 2
Mária Ďuračková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Peter Eller Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Jakub Eštok Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Patrik Fabiánek Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Mária Fančovičová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Katarina Flamikova Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Erika Fodorová Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Dominik Fronc SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 2
Kristína Gáliková Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Adela Gálová Gym. Bilíkova 24 Bratislava 1
Sofia Gašparová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Dominik Gauk Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Petra Geisseová Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Andrej Genčur Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Ivan Greguš Gym. A. Merici Trnava Trnava 2
Lenka Halenárová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Richard Hamerlík Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Zuzka Harantová Gym. A. Merici Trnava Trnava 2
Lenka Havlíková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Eva Hirlanderova Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Simona Hittrichová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Jakub Hluško Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Terézia Hnátová Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 1
Natália Holešová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 0
Rebeka Horecká Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 4
Mário Hoz SPŠE K. Adlera BA Bratislava 4 4
Michal Hrnčiar Gym. Bilíkova 24 Bratislava 1
Paulína Hromeková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Michaela Hulmanová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 4
Michal Chorvatovič Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 4
Simona Išpoldová Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 1
Tomo Ivovič Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Martin Izák Gym. Bilíkova 24 Bratislava 2
Roman Jakeš Gym. Bilíkova 24 Bratislava 2
Adrianka Janackova Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 0
Martina Jančiová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Eliška Jankovičová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Juraj Janošec Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Lívia Jánošíková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Simona Javorčeková Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Tamara Javorková Gym. Bilíkova 24 Bratislava 1
Katarína Juhásová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Tamara Juhos Gym. maď. Galanta Galanta 3
Adam Kadlec Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 1
Martin Kasznár Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 4
Veronika Kašová Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 2
Tamás Kocsis Gym. maď. Galanta Galanta 3
Jana Kohlmannová Bilingválne gymnázium C.S.Lewisa Bratislava 5 2
Lea Teodora Kolevska Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Katarína Kollárová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Zuzana Kordiaková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Kristína Korecová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Martina Kotuliakova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 4
Daniela Kováčiková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Jana Viktória Kováčiková Gymnázium Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 3
Jerguš Krč Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Martin Krivosudský Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Anicka Lehotska Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Michaela Leinwatherová Gym. Vazovova BA Bratislava 1 3
Martin Letko Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Sophia Lobpreisová Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Svetlana Losso Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Alexandra Lučanská Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Jakub Lušnák SPŠE K. Adlera BA Bratislava 4 3
Alex Madová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Dano Marek Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Silvia Martišová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Alexandra Maruniaková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 4
Martin Max Gym. Školská Vráble Vráble 3
Denisa Michalková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Roman Michelko Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Paulína Miklóšová Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 1
Lukáš Minár Gym. Školská Vráble Vráble 3
Samuel Mintál Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Mišo Mráz Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Michaela Nemečková Gym. Bilíkova 24 Bratislava 1
My Nguyen Ngoc Gym. Bilíkova 24 Bratislava 1
Matej Novota Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Lukáš Ňurcík Gym. Školská Vráble Vráble 3
Peter Onduš Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Daniel Oravec Gym. Varšavská Žilina - Vlčince Žilina - Vlčince 2
Katarína Osvaldová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Mária Ovšonková Gym. Bilíkova 24 Bratislava 2
Šimon Pajger Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 3
Marcel Palaj Gym. Ľ. Štúra Zvolen Zvolen 2
Jaroslav Paška Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Juraj Pekarovič Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Liudmila Philippova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Simona Plančíkovä Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Adam Benjamin Plšek Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza -2
Erik Podola Ev. lýceum BA Bratislava 5 4
Peter Polák Gym. Bilíkova 24 Bratislava 1
Michal Postulka Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Katinka Pőthe Gym. maď. Galanta Galanta 3
Karol Pozsonyi Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Filip Prášil Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Jakub Pravda Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Sára Prelcová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Matej Priesol Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Tereza Prokopová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Viktor Racskó Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Nina Raditschová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Roland Rajcsanyi Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Patrícia Rotterová Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Andrej Ružička Gym. Bilíkova 24 Bratislava 1
Veronika Ružovičová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Erik Řehulka Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Sabína Samporová Gym. A. Merici Trnava Trnava 2
Adam Sasinek Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Dominika Sekanová Gym. Bilíkova 24 Bratislava 1
Jakub Sevcik Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 1
Rebecca Schulzova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Ivo Schwarz Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Rastislav Sihelský Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Daniel Skala Bilingválne gymnázium C.S.Lewisa Bratislava 5 2
Lukáš Sládek Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Richard Sládek Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Karolina Slobodova Gym. Bilíkova 24 Bratislava 1
Daniel Slota Gym. Vazovova BA Bratislava 1 4
Paulína Smolárová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 3
Matúš Solčány Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
František Viktor Stavěla Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
krisina sulekova Gym. Bilíkova 24 Bratislava 2
Matej Szabó Gym. Školská Vráble Vráble 1
Adam Šánta Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Gabriel Ščurka Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 0
Silvia Šeďová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Lenka Šefčáková GLN Tomášikova BA Bratislava 2 3
Petr Šigut Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Tomáš Šimek Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 0
Pavlína Šišková Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Martin Števko Gym. Alejová Košice Košice 2
Michal Štibraný Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Dominik Taliga Gym. Bilíkova 24 Bratislava 1
Karol Tóth Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Lucia Tóthová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Ha Tran Thai Gym. Bilíkova 24 Bratislava 1
Krištof Turcel Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Veronika Turčanová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Katarína Vajciková Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 1
Anna Valentová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Margaréta Verešová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Sebastian Virsik Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Tobias Winczer Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Michal Witkovský Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Natália Zacharová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Michaela Ždímalová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2

Štatistiky

  • Počet účastníkov: 201
  • Rozloženie na ročníky
    • -2: 1
    • 0: 4
    • 1: 38
    • 2: 53
    • 3: 75
    • 4: 23
  • Počet obedov: 25

Ak niekomu vŕta v hlave, prečo sa čísla nezhodujú s tabuľkami, je to preto, že do celkového počtu účastníkov počítame aj učiteľov a do štatistík nepočítame tých jednotlivcov, ktorých školy už majú spravené hromadné registrácie.