Zoznam účastníkov: Akadémia Trojstenu 2015

Nahlásené školy

Názov školy Mesto Počet žiakov Učiteľ
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 16 Mária Obselková
Gym. Myjava Myjava 3 Lubica Domenova
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 20 Darina Runova
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 16 Veronika Némethová
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 9 Michaela Lesajová
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 14 Lucia Polláková
Gym. J. Bottu Trnava Trnava 48 Jarmila Bachoríková
Bilingválne gymnázium C.S.Lewisa Bratislava 5 11 Rasto Halamicek
Evanjelické lýceum Bratislava Bratislava 15 Miriam Brunovska
Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 10 Jaroslav Vybostok

Nahlásení jednotlivci

Meno Škola Mesto Ročník
Alexandra Antalová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Jakub Barszcz Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 4
Nina Benková Gym. P. de Coubertina Piešťany Piešťany 1
Roman Beňo Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Rastislav Blaho Piaristické gym. Trenčín Trenčín 4
Jozef Číž Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Dušan Dobrík Bilingválne gymnázium C.S.Lewisa Bratislava 5 0
peter eller Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Karolína Farská Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Dominik Fronc SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda Nitra 1
Štefánia Glevitzká Gym. Nedožerského Prievidza Prievidza 1
Tomáš Gloznek SPŠE K. Adlera BA Bratislava 4 4
Veronika Goldiňáková Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 4
Michal Halás Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 4
Jakub Hluško Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 1
Adam Horka Gym. Školská Vráble Vráble 2
Miroslav Ilavský Gym. Párovská Nitra Nitra 1
Adrianka Janackova Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava -1
Bohdan Jóža Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Ákos Kappel Gym. Nové Zámky Nové Zámky 1
Boris Kiška Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 4
Šimon Knoška Gym. Banská Štiavnica Banská Štiavnica 4
Jaroslava Kokavcová Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 4
Ján Kovačovsky Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3
Sára Kuťková Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 2
Martin Max Gym. Školská Vráble Vráble 2
Hana Mertanova Piaristické gym. Trenčín Trenčín 4
Lukáš Minár Gym. Školská Vráble Vráble 2
Samuel Mintál Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Terézia Mončeková Gym. Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 4
Marek Murin Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Tatiana Padysakova Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina zmaturovaný
Šimon Pajger Gym. Veľká Okružná Žilina Žilina 2
Ivana Prokešová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 1
Frederika Pucovska Gym. Bilíkova BA Bratislava 4 2
Barbara Pulmannová Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 2
Rastislav Rabatin Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 zmaturovaný
Andrej Redeky Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Maria Rosinova Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Paulína Smolárová Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 2
Timea Somorová Gym. Trstená Trstená 3
František Viktor Stavěla Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Martin Stolarik Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Adam Škrlec Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Michal Štrba Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 zmaturovaný
Dávid Štuller Fakulta matematiky, fyziky a informatiky zmaturovaný
Ján Timoranský Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Tereza Tódová Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 2
Norbert Vígh Gym. Nové Zámky Nové Zámky 1
Zuzana Világiová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Peter Zigman Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 3

Štatistiky

  • Počet účastníkov: 198
  • Rozloženie na ročníky
    • -1: 1
    • 1: 10
    • 2: 58
    • 3: 46
    • 4: 72
  • Počet obedov: 9

Ak niekomu vŕta v hlave, prečo sa čísla nezhodujú s tabuľkami, je to preto, že do celkového počtu účastníkov počítame aj učiteľov a do štatistík nepočítame tých jednotlivcov, ktorých školy už majú spravené hromadné registrácie.