Zoznam účastníkov: Akadémia Trojstenu 2012

Nahlásené školy

Názov školy Mesto Počet žiakov Učiteľ
Gym. Pezinok Pezinok 10 Mária Obselková
Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 30 Martin Kollár
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 6 Viera Vidová
Evanjelické lýceum Bratislava Bratislava 40 Drahomíra Oktavcová
Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 42 Anino Belan
Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 5 Alexander Urbancok
Gym. Bajkalská 20 BA Bratislava 9 Pavol Kubinec

Nahlásení jednotlivci

Meno Škola Mesto Ročník
Tomáš Adámek Gym. Párovská Nitra Nitra 2
Matej Badin Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Ellie Bardiovská Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Peter Beňuš Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Kristina Blaskova Gym. Pezinok Pezinok 4
Samuel Cibulka Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Adam Dej Gym. Pezinok Pezinok 3
Askar Gafurov Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 4
Jerguš Greššák Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Adam Hano Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 0
Michal Hledík Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Ján Hreha Fakulta matematiky, fyziky a informatiky zmaturovaný
Šimon Jurina Gym. Grösslingová BA Bratislava 1 3
Roland Karlubík Gym. Párovská Nitra Nitra 2
Dušan Kavický Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Roman Kluvanec Gym. Párovská Nitra Nitra 2
Samuel Kočiščák Gym. Poštová Košice Košice 2
Martin Kovár Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 zmaturovaný
Mário Lipovský Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3
Ondrej Lukáč Gym. Párovská Nitra Nitra 2
Martin Majtán Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 0
Katarína Marčeková Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 1
Alex Marksfeld Gym. Einsteinova BA Bratislava 5 2
Drahomir Mrozek Gym. Pezinok Pezinok 4
Martin Murin Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Silvia Nepšinská Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Klaudia Parimuchová Gym. Tatarku Poprad Poprad 3
Jaroslav Petrucha Gym. Metodova BA Bratislava 2 4
Braninslav Pilňan Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Kristína Prešinská Gym. Párovská Nitra Nitra 2
Rastislav Rabatin Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 4
Michaela Santrova Gym. Trstená Trstená 2
Peter Slezák Gym. Pezinok Pezinok 4
Kamila Součková Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Valentína Straková Gym. Sereď Sereď 3
Samuel Sučík Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Paťo Šlárka Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 2
Natalia Tokarova Škola pre mim. nadané deti BA Bratislava 4
Martin Vodička Gym. Alejová Košice Košice 4
Viktória Vozárová Gym. Jura Hronca BA Bratislava 2 3

Štatistiky

  • Počet účastníkov: 176
  • Rozloženie na ročníky
    • 1: 13
    • 2: 28
    • 3: 57
    • 4: 70
  • Počet obedov: 28

Ak niekomu vŕta v hlave, prečo sa čísla nezhodujú s tabuľkami, je to preto, že do celkového počtu účastníkov počítame aj učiteľov a do štatistík nepočítame tých jednotlivcov, ktorých školy už majú spravené hromadné registrácie.